تبلیغات
"شوق وصال پسرم"
"شوق وصال پسرم"
ღ.•* آفاق را گردیده ام مهر بتان ورزیده ام بسیار خوبان دیده ام! اما...یونایم، نفسم، همنفسم تو چیز دیگری! ღ.•*

بهترین و جدیدترین خدمات وبلاگ نویسان جوان                www.bahar-20.com

 

گوهر وجودم، دردانهٔ من، یکی‌ یدونه مادر، شاپسرم، عسلم!

زین پس به خاک پای تو می سایم
کاین سر به خاک پای تو با شوق سودنی ست!
تنها تو را ستایم
آنسان ستایمت که بدانند مردمان
محبوب من به سان خدایان ستودنی ست!
من پاکباز عاشقم از عاشقان تو
با مرگم آزمای!
با مرگ اگر که شیوه تو آزمودنی ست!
این تیره روزگار
در پرده غبار دلم را فرو گرفت!
تنها به خنده
یا به شکر خنده های تو
گرد و غبار از دل تنگم زدودنی ست!

 

پسر طلای مامان!

بیشتر از یک ماه است که برایت چیزی ننوشته‌ام و از این بابت خیلی‌ ناراحتم چرا که دوست دارم تمام حرفهای دلم را،تک تک لحظه‌های زیبای با تو بودن را اینجا برایت به یادگار ثبت نمایم.

می‌دانم که میدانی ثانیه ای نیست که عاشقانه‌های دلم را در قالب کلمات نثار وجود عزیزت نکنم! می‌دانم که تمام حرفها و راز و نیاز‌هایم با خودت را می‌شنوی! قربان صدقه رفتن ها،ناز کشیدن ها، روزی هزار مرتبه خداوند بزرگ شکر گفتن های مامان را می‌شنوی!

پسرم!

زیباترین واژه‌های عالم هرگز و ابدا نخواهند توانست عشقم را،احساسم را آنسان که شایستهٔ توست بیان کنند!

این روزها خودم را خوشبخت ترین زن عالم احساس می‌کنم! از دهم شهریور ماه خوشی‌ و خوشبختی در‌ تک تک لحظات زندگی‌ در قلب و دقایق من جاری بوده اند! آرامشی که این روزها حس می‌کنم هیچ زمان در هیچ مکانی حس نکرده‌ام!

 

خیلی‌ عجیب است پسرم! آخر مگر میشود؟

مگر میشود انسان عشقش را درون خودش احساس کند.هر لحظه و هر نفس با همنفسش لحظاتش سپری گردند،اما باز احساس دلتنگی‌ کند و دلش برای بهانهٔ قشنگ زندگیش تنگ گردد؟

تو با خودمی،درون منی‌،زیر پوست تنم هستی‌ اما باز بدجور دلتنگت هستم و همیشه دلم برایت تنگ است!نمیدانم چگونه این حس را بیان کنم!

ترسم از این است لباس‌های نازنینت کثیف شوند و الا دوست دارم هر دقیقه همگی شان را نگاه کنم، بو کنم، روی سینه بفشارم و فدایشان شوم که میخواهند تن نازک و ناز ترا در بر بگیرند!

با وجود این ترس،باز هر روز می‌بویم،میبوسم و در آغوش میکشم لباسها و وسایل هایت را! نمیدانی چه عاشقانه با تک تکشان از عشقمان میگویم! نیمه شب ها مینشینم و مثل گرانبهاترین درها،به دیدنشان خیره میگردم!

عکس سونوگرافیت را قاب گرفته‌ام و بدین سان همیشه جلوی چشمان مامان که بی‌ صبرانه و شیدا وار مشتاق دیدن روی ماهت است،هستی‌!

همیشه عکسهای سونوگرافیت که همگی شان را چاپ کرده ام درون کیفم،همراه پروندهٔ پزشکی مان با خود به همه‌جا همراه دارم!

 

عزیز دوست داشتنی من،ماهی طلایی تنگ بلور دلم!

از روزی که جنسیتت را فهمیده‌ام و می‌توانم با اسم صدایت کنم احساساتم هزاران هزار برابر عمیق تر گشته است! نمیدانی چه عشقی‌ می‌کنم وقتی‌ در حین راه رفتن در خیابان دستم را روی شکمم میگذارم و در درون از لحظات شیرین با تو بودن و آیندهٔ قشنگمان در کنار همدیگر برایت حرف میزنم!

 هفتهٔ گذشته یک روز هنگام برگشتن به خانه،با دستانی پر از وسایل هایی که برای تو گل پسر خودم خریده بودم،غرق در رویاهایی شیرین بودم که ناگاه احساس کردم اشک چشمانم را پر کرده است!

اشک شوق! اشک عشق،اشک دوست داشتن! اشک شاکر بودن به درگاه خداوند!

باور کن هیچ واهمه ای نداشتم از اینکه اشک چشمانم صورتم را خیس کنند...واهمه نداشتم از اینکه هزاران نفر می‌توانستند مامان را بینند و فکر کنند لابد من بی‌چاره مشکلی‌ غمی چیزی دارم...غافل از اینکه مامان عاشقت از عشق تو گاه و بی‌ گاه دلش،وجودش،بنیادش به لرزه در میاید و به شوق وجودت بسان دیوانه ها گاه میخندد و گاه میگرید!

 

ثمرهٔ وجود و زندگانیم،پسرم!

تو به من زندگانی بخشیدی!
تو مهربانانه به من عاطفه بخشیدی!
تو به من گفتی بمان
و من ماندم!
مـــــاندم!
...
من ماندم که با تو بروم به سر قله احساس
که قدم بزنیم در کوچه بن بستِ شکوه
خالی از شک
خالی از ترس
خالی ازبیم...!

دوست دارم که بدانی‌ برتر وفراتر از هر چیزی دوستت دارم! و ثانیه به ثانیه این دوست داشتن عمیق تر و لایتناهی تر میگردد!

با بودن تو وجود خودم را هم بیشتر از پیش دوست دارم و حاضر نیستم کوچکترین غمی روی دلم سایه‌ بیفکند و یا اینکه کوچکترین خاری به پاهایم بخلد!

دوست دارم همیشه محکم،استوار،با ایمان قوی به خداوند،تندرست و عاشق تر از دیروز در کنار تو دلیل خوشبختی‌ زندگیم نفس بکشم و زندگی‌ کنم!

دوست دارم بدانی‌ روزها هزاران بار دعایت می‌کنم و از خداوند می‌خواهم همیشه قلبت،روحت و زندگیت مملو از عشق و آرامش باشد! من خوشی‌ زندگانی را، آرامش درونم، دلیل محکم بودنم را تا واپسین نفس مدیون وجود تو میدانم!

  هر دختر جوانی منتظر شاهزاده قصه هایش سوار بر اسب سفیدی هستش!چگونه
من سجدهٔ شکر به جا نیاورم، به شکرانهٔ داشتن تو شهسوار و شاهزاده زیبای
زندگیم?پسرم تو همیشه یگانه شاهزاده قصه‌های شیرین دنیای مامان خواهی بود! شاهزاده‌ای که تنها مال من است،از خون من و سهم من از تمامی‌ دنیا!
 

شازده من!

امروز من و تو بیست و یک هفته و پنج روزمان است! چهارشنبهٔ هر هفته یک هفته به در آغوش کشیدنت و استشمام بوی خوش رایحهٔ تنت نزدیکتر می‌شویم!

در حال حاضر ۲۶ سانتی متر هستی‌ و وزنت هم ۴۰۰ گرم است! الهی مامان فدای قد و وزنت بشود عزیز همیشه نازنین من!

از اواخر هفتهٔ هفدهم شروع به تکان خوردن کرده ای اما این یک هفتهٔ اخیر راحت تر میشود تکان هایت را احساس کرد!

خدا ایشالله همیشه تو نو نهال باغ سر سبز عمرم را سالم و سلامت برایم حفظ کند! دورت بگردم من که ماشالله انقدر آرام هستی‌! عزیز مامان می‌ترسی‌ مامان دردش بگیرد که انقدر آرام تکان می‌خوری و وول می‌خوری؟

 مادر بلاگردان تو شود که انقدر به فکر مامان هستی‌ و اصلا هیچوقت خدا را شکر اذیت نمیکنی‌! من هم تمام سعیم را می‌کنم که کوچکترین آسیبی هرگز به روح و جسم تو فرشتهٔ کوچک خوشبختی ام نرسد!

 

شبها که می‌خواهم بخوابم بارها و بارها باید دستشویی بروم چرا که دقیقا روی مثانهٔ مامانی‌ جا خوش کرده ای! اما حتی بیدار شدن هایم مکررم هم در نیمه شب ها به خاطر تو برای من لذت بخش و دوست داشتنیست!

حال دیگر صدای قلبی که تنها خودت در ان جا داری و بس! را میشنوی! طنین خنده‌هایی‌ که عشق خودت از اعماق جان و دلم برمی انگیزد،صدای گریه‌هایی‌ که به یمن وجودت مثل ابر بهاری کوتاه شده اند، صدای عطسه‌ها و تمامی‌ صدا‌های درون مامان مارالت رو میشنوی!

پسرم،عشقم،نفسم!مامان همیشه صدای خنده و عشق را قول میدهت برایت به ارمغان بیاورد!

بدان و مطمئن باش همیشهٔ ایام مامان همیشه بهترین‌ها را برایت فراهم خواهد کرد،تمام عشق درونش را نثارت می‌کند و هرگز نمیگذارد که نفسی احساس آزردگی کنی‌!

 

کسی‌ که شیدای تک تک ثانیه‌های با تو بودن است

مامان مارال  عاشقت!

محبوبم بیا !

با اشتیاق بانگ تو در جان خسته ام
شور و نشاط عشق برانگیزد
من غرق مستی ام
از تابش وجود تو در جام جان چنین
سرشار هستی ام

دوشنبه ۲۰ نوامبر

۲۹ آذر... ۲۰:۳۳ شب قشنگ ۵+ ۲1 هفتگیت


نوشته شده در تاریخ 29 آذر 89 توسط مارال مامان منتظر
درباره وبلاگ

آرشیو مطالب

آخرین مطالب

نویسندگان

پیوند ها

لینكستان

آمار سایت

كد بارش قلب

كدهای جاوا وبلاگ

كد تقویم

free hit counter
free hit counter

دانلود

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

تک باکس

دانلود نرم افزار